D.U.K

Shape Image One
 Shape Image Two
 Shape Image Four
Shape Image Three
Shape Image Seven
Shape Image Eight
Shape Image Nine
Shape Image Ten
TAI, KO MŪSŲ KLAUSIATE

Dažniausiai užduodami klausimai

Daugelį atsakymų į Jums rūpimus klausimus rasite šiame puslapyje. Pasirinkite aktualią temą. Ir atsakymui, išskleiskite paspausdami ant jos.

 • Kiek kainuoja susikurti reprezentacine svetainę?

  Reprezentacinės svetainės kaina, gali priklausyti nuo labai daug dalykų, kaip pavyzdys, ar tai bus vieno puslapio svetainė, ar kelių puslapių svetainė. Koks domina funkcionalumas, bei dizaino, logotipo klausimai. Dizainas ar bus piešiamas unikalus, ar naudojamas šablonas. Kaina neturi nei lubų, nei grindų. Kiekvieną asmeninį projektą vertiname individualiai, tad jei yra reikalinga įvertinti projekto kainą (šiuo atveju kiek Jums kainuotų sukurti reprezentacinę svetainę), mielai Jūsų prašome parašyti mums elektroniniu paštu: info@unikalivizija.lt visą projekto detalizaciją, kas domina, kokio tai pobūdžio reprezentacinė svetainė ir panašiai, ir mes Jūsų lūkesčius įvertinsime pinigais, kiek toks projektas galėtu Jums kainuoti.

 • Ar konsultuojate ir ar padedate valdyti svetainę?

  Pirmiausia, po svetainės sukūrimo, projekto baigimo, klientą apmokame ją administruoti, - kaip pakeisti tekstus, įkelti produktus, koreguoti nuotraukas ir panašiai. Klientą nemokamai konsultuojame, tol kol kliento svetainė, - mūsų darbas gyvuoja. Po metų, ar dviejų, visuomet atrašome, ir jeigu yra poreikis, padedame prisiminti svetainės funkcijas, kaip ką redaguoti ir ją valdyti.

 • Nesigauna pakeisti teksto, produkto, ką daryti?

  Jei Jūs esate mūsų klientas, ir mes Jums įgyvendinome projektą, ištisus metus laiko po projekto įgyvendinimo atliekame nemokamai smulkius svetainės koregavimo darbus, ar tai būtų teksto pakeitimas, produkto įkėlimas, ar slaptažodžio atstatymas, - visą tai savo klientams, ištisus metus atliekame nemokamai. Jums belieka tik parašyti, su kokiomis problemomis susiduriate, mes Jums padėsime.

 • Kiek laiko užtrunka svetainės sukūrimas?

  Svetainės sukūrimo laikas, priklauso nuo labai daug faktorių, koks yra reikalingas funkcionalumas, koks bus naudojamas dizainas – unikalus ar šablonas, ar turite visą informaciją ir panašiai. Tad kiekvieno projekto sukūrimo kaina skiriasi, nėra kažkokio tai termino, kurį būtų galima taikyti visiems. Paprastos svetainės, kai užimtumas nėra didelis, gali būti sukuriamos ir per 7 darbo dienas, sudėtingesni projektai, kur reikalauja funkcionalumo, kaip pavyzdys buhalterinių programų sujungimas ir panašiai, tokie projektai įprastai gali užimti daugiau nei 20 darbo dienų. Kai kurie projektai gali trukti net metus laiko, jei skirstome etapais. Tad tai yra labai individualu. Siūlome klientams ir skubias paslaugas, naudojant daugiau darbo jėgos, jei reikia svetainės greitai, už papildomą mokestį, galima sukurti kelis kartus greičiau. Norint gauti tikslų projekto įgyvendinimo laiką, prašome susiekti su mumis, mes galėsime įvertinti kiek tai galėtu trukti.

 • Kokia galima el. parduotuvės sukūrimo kaina?

  Elektroninės parduotuvės sukūrimo kaina, kaip ir bet kokio pobūdžio tinklapio kaina, gali svyruoti labai „nuo“ ir „iki“, kitaip sakant neturi nei grindų, nei lubų. Kiekvienas projektas yra vertinamas individualiai. El. parduotuvės kaina, gali svyruoti nuo pasirenkamos platformos, produktų skaičiaus, ar pardavinėsite 50 prekių, ar 5 000 prekių, kokie bus taikomi atsiskaitymo, pristatymo būdai ir panašiai. Iš platformų siūlome, ir dirbame ties: shopify, opencart, wordpress, prestashop ir magento. Galimas ir unikalios turinio valdymo sistemos (TVS), kūrimas.

 • Reikia video montavimo paslaugų, nuo ko pradėti?

  Jei yra Jums yra reikalingos video montavimo paslaugos, reikėtų pirmiausia išsiaiškinti ar turite jau vaizdo medžiagą (nufilmuotą, pristatoma ar dar kažkokią), kurią būtų galima sumontuoti į klipą. Jei turite, tuomet yra aptariamos idėjos, kaip bus pristatoma, ar reikalingas įgarsinimas, tekstai ir panašiai, ir sumontuojamas klipas. Priešingai, jei neturite dar medžiagos, ar idėjos, kaip pradėti, teikiame ir filmavimo paslaugas, filmuojame renginius, reklamas, viską, - ką galima nufilmuoti, tam ribų nėra. Esant poreikiui, yra atliekamas ir pats kūrybiškumo procesas, sugeneruojama reklamos, klipo idėja, galime pasirūpinti ir patalpomis, dekoracijomis, aktoriais. Teikiame visapusiškas paslaugas.

 • Įtariu, jog mano svetainė yra užkrėsta, ką daryti?

  Pirmiausia, reikėtų tiksliai išsiaiškinti ar tikrai Jūsų svetainė yra užkrėsta, kokie vyksta padariniai, pagal kurios galvojate, jog svetainė galėjo būti užkrėsta. Jei matote neaiškias nuorodas, ar reklamas, kurių nedėjote ir prieš tai nebuvo, tai pirmasis kelias link teisingo mąstymo. Svetainės dažnai pasitaiko, kad gali būti užkrečiamos virusais. Tai vyksta dėl to, kad svetainė yra per sena (pasenusios technologijos, kurios yra neatnaujintos ir turi spragų), arba buvo netinkamai suprogramuota ir yra palikta saugumo spragų. Taip pat pabrėžiame, kad gali būti svetainė užkrečiama ir dėl netinkamai sukonfigūruoto dedikuoto serverio, ar tai web-hostingo. Tai svarbu, prieš kuriant svetainę pasirinkti tinkamą web-hostingo tiekėją, arba tinkamai susikonfigūruoti dedikuotą serverį. Visais atvejais, padedame klientams, ir išvalome visus virusus paliktus svetainėje, bei užtaisome paliktas spragas.

 • Ar suteikiate garantija atliktiems darbams?

  Garantija suteikiame atliktiems darbams 1 metus. Stengiamės šį laikotarpį kiek įmanoma padaryti ilgesnį, tačiau galimybės ir technologijų greitas tobulėjimas neleidžia šio skaičiaus didinti. Technologijos vietoje nestovi, tad ir svetainė turėtu būti reguliariai atnaujinama bent kas metus laiko, kad išlaikyti naujausių technologijų tempą. Mūsų sukurtos svetainės, įprastai gali gyvuoti ir net 5 – 10 metų, be jokių atnaujinimų, tačiau, po 5 – 10 metų norint atsinaujinti, teks projektą perkurti iš naujo, nes nebuvo laiku diegiami atnaujinimai, dėl šios priežasties, paprasčiau viską perkurti, nei tobulinti, tai kas sena. Geriausias sprendimas yra priežiūra kiekvieną mėnesį, taip yra užtvirtinamas ir palaikomas šimtu procentu svetainės funkcionalumas ir saugumas, tad dažniausiai po svetainės sukūrimo siūlome savo klientams svetainių priežiūra kiekvieną dieną, mėnesį.

 • Kodėl mano svetainė kraunasi ilgai?

  Svetainės krovimo laikas, gali būti labai įvairus, optimizuotos svetainės turėtu užsikrauti ne vėliau kaip po 2 – 3s. Jei Jūsų svetainės krovimo laikas yra ilgesnis nei 3s. reikėtu susimąstyti, toks svetainės užkrovimo laikas nebėra naudingas Jums, tiek SEO, tiek klientui. Įprastai, svetainės užkrovimo laiką gali lemti kodo optimizacijos trūkumas, dažnai iš problemų gali pasitaikyti ir neoptimizuoti paveikslėliai, todėl svarbu, prieš keliant į svetainę paveikslėlius, juos tinkamai apdirbti. Neliečiant kodo spragų, bei paveikslėlių, retesnis atvejis, kuris sukelia uždelsimą, ties svetainės krovimu, tai Jūsų pasirinktas serveris. Dėl resursų trūkumo, ar kitų padarinių Jūsų serveris gali atsakyti lėtai į užklausas, gali atsilikti PHP procesai. Tad ne tik Jūsų svetainė privalo būti pilnai optimizuota, bet ir turi būti pasirūpinta gera serverio konfigūracija. Mūsų specialistai teikia svetainės optimizavimo paslaugas, bei diegia ir konfigūruoja dedikuotus serverius.

 • Ar mano svetainė bus randama Google paieškoje?

  Įprastai, kiekviena mūsų sukurta svetainė, patenka į Google paieškos sistemą. Kuriant svetainę, orientuojamės iškart į kodo optimizavimą paieškos sistemom, tad Jūsų svetainė bus tikrai rodoma paieškos sistemoje. Tačiau jeigu nebuvote užsisakę papildomai SEO paslaugų, Jūsų svetainė galimai nebus rodoma pirmuose puslapiuose, norint išlaikyti geras pozicijas pirmuose puslapiuose yra reikalingos SEO paslaugos.

 • Ar mano svetainė bus pritaikyta mobiliems įrenginiams?

  Jei yra kuriama nauja svetainė, įprastai unikalus dizainas, ar šablonas būna pritaikomas mobiliems įrenginiams (angl. responsive design). Jūsų išmaniajame įrenginyje, bus atvaizduojamas gražiai ir aiškiai Jūsų puslapis. Kaip mėgsta sakyti klientai, nereikės „zoominti“ puslapio telefone, norint paspausti ar perskaityti kažkokią tai informaciją. Taip pat mes siūlome ir mobiliųjų aplikacijų kūrimą, šiuo atveju Jūsų svetainė gali turėti mobiliąją programėlę, kurioje viskas atvaizduojama gražiau ir patogiau, galimi ir pranešimų sukūrimai ir kitokios sudėtingos užduotys.

 • Kokia tai paslauga „robotika“ arba „robotizacija“?

  Siūlome išskirtines paslaugas, toms veikloms, kurios užsiima gamyba, ar ten kur reikia žmogaus darbo, tik svarbu, kad darbas būtų atliekamas įprastai tas pats (Kaip pavyzdys produktų paėmimas ir padėjimas į tam tikrą vietą, arba trąšų gamyklai yra reikalinga automatiškai valdyti visą gamybini procesą, paleisti laiku vandeni, ir sustabdyti kaip užsipildo tam tikras kiekis, tuomet pradėti gamybinį procesą ir panašiai), - tokios užduotys yra įveikiamos ne tik žmogaus pagalba, bet ir pasitelkiant robotiką. Prie to paties siūlome ir sujungiame viską į bendrą sistemą, kur net galima savo internetiniame puslapyje, ar išmaniajame telefone, valdyti visą gamybinį procesą, - paleisti, sustabdyti, žiūrėti kiek ir ko padaryta, gauti pastovias ataskaitas, nebūnant net savo darbo vietoje, gamykloje!

 • Ar dirbate su ilgalaikiais projektais?

  Dirbame tiek su trumpalaikiais, tiek su ilgalaikiais projektais. Taip pat galime perimti jau pradėtą projektą, arba prižiūrėti jau baigta kažkieno kito. Taip pat esame draugiški, ir galime dirbti su keliomis įmonėmis, jei reikalingas komandinis, ir daug darbo reikalaujantis projektas.

 • Kas yra SEO?

  SEO, pažodžiui tai tarptautinis žodis (Search Engine Optimization) – tai optimizavimas paieškos sistemoms. Tai procesas (darbai), kurių tikslas – konkrečios internetinės svetainės iškėlimas pagal raktinius žodžius paieškos rezultatuose. Svarbu akcentuoti tai, kad SEO – tai ne programa ar koks stebuklas. Tai kryptingas konkrečių veiksmų atlikimas, padedantis vartotojams surasti prekių ar paslaugų pardavėjus, tiksliausiai atitinkančius jų lūkesčius. Mūsų specialistai atlieka tiek vidinį SEO, tiek išorinį. Supaprastintai tariant, atliekant SEO darbus, Jūsų puslapis „google“ paieškoje yra matomas aukščiau (pavyzdys, jei Jūsų puslapis dabar yra 23 pozicijoje (2 puslapyje), pagal raktažodį „paslaugos“, tai mūsų specialistai Jūsų puslapį gali iškelti į 1 – 10 pozicijų paieškos sistemoje, taip Jūsų tinkamas klientas ras Jus greičiau internete.).

SUSISIEKITE SU MUMIS

Turite klausimų?

Nedvejokite, ir parašykite mums, mes atsakysime!

faq-contact